LÜTFEN ÜYE OLURKEN MAİL ADRESİNİZİ DOĞRU OLARAK YAZINIZ.ÜYELİĞİNİZİN ONAY LİNKİ MAİL ADRESİNİZE GELECEĞİNDEN AKSİ TAKDİRDE ÜYELİĞİNİZ AKTİFLEŞEMEYECEKTİR.İYİ EĞLENCELER DİLERİZ.
LÜTFEN ÜYE OLURKEN MAİL ADRESİNİZİ DOĞRU OLARAK YAZINIZ.ÜYELİĞİNİZİN ONAY LİNKİ MAİL ADRESİNİZE GELECEĞİNDEN AKSİ TAKDİRDE ÜYELİĞİNİZ AKTİFLEŞEMEYECEKTİR.İYİ EĞLENCELER DİLERİZ.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaELBİSTANLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
ÜYE OLURKEN DOĞRU MAİL ADRESİ YAZINIZ. AKTİVASYON LİNKİ MAİL ADRESİNİZE GELECEĞİNDEN ÜYELİĞİNİZİ AKTİF ETMEK İÇİN DOĞRU MAİL ADRESİ GEREKLİDİR.
RadyoWeb Stats
DEĞERLİ ÜYELERİMİZ SÜRESİ DOLMUŞ KIRIK LİNLERİ ADMİNE ÖZEL MESAJ OLARAK LÜTFEN BİLDİRİNİZ.
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Galeri
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim Empty
SİTEDE KAÇ KİŞİ VAR
Online Kişi Sayacı

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 3906 kişi C.tesi Kas. 07, 2009 8:23 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
admin (1219)
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim Vote_lcapHiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim Voting_barHiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim Vote_rcap 
teyf (777)
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim Vote_lcapHiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim Voting_barHiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim Vote_rcap 
Bünyamin yüce (125)
H@G (101)
KoMBeCi (94)
erhan52 (76)
mevlut46 (70)
sport46 (61)
paellaci (55)
ötelli (46)
En son konular
» ENGİN NURŞANİ-FULL ALBÜMLERİ
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPaz Kas. 17, 2019 6:21 pm tarafından okanaras35

» EMİN ŞENEL-5 FULL ALBÜM
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyC.tesi Kas. 16, 2019 1:55 am tarafından hakan.0001

» MALATYALI HASAN DURAK-FULL ALBÜMLERİ-1.BÖLÜM
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPaz Nis. 05, 2015 12:17 pm tarafından oktay07

» FERDİ TAYFUR-FULL ALBÜMLERİ-PARTİ 1
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptySalı Ocak 13, 2015 3:49 am tarafından Misafir

» MALATYALI HASAN DURAK-FULL ALBÜMLERİ-2.BÖLÜM
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPtsi Eyl. 29, 2014 9:15 pm tarafından lobiya06

» SKYPE FULL TÜRKÇE-SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME PROĞRAMI
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPaz Ağus. 24, 2014 1:25 am tarafından GönülDagi

» MUAZZEZ ERSOY-FULL ALBÜMLER
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyC.tesi Nis. 20, 2013 12:04 am tarafından cengiz26

» GRUP DESTAN-5 FULL ALBÜM
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPtsi Mart 25, 2013 12:13 am tarafından ates38

» BARIŞ MANÇO ALBÜMLERİ FULL 6 PARTI
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPaz Ocak 27, 2013 9:35 am tarafından esmet

» VOLKAN YILDIRIM-AHUZAR-2009
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 12:51 pm tarafından kral_arabeskci

» KEMAL KASAPOĞLU-SENİ SANA-2009
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 12:49 pm tarafından kral_arabeskci

» MEHMET BALAMAN-GELİN & NAZ ETME
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyC.tesi Ocak 19, 2013 12:42 pm tarafından kral_arabeskci

» NEŞET ERTAŞ-BUĞDAY SARISI TÜRKÜLER-2009
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyCuma Ocak 18, 2013 7:28 am tarafından erolcan27

» GÜLESİN&AHMET ECE-4 FULL ALBÜM
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPerş. Ocak 17, 2013 8:34 pm tarafından esmet

» MÜSLÜM GÜRSES ABÜMLERİ-PARTI 1
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyÇarş. Ocak 02, 2013 7:56 am tarafından roja_min

» KARIŞIK FON MÜZİKLERİ 2
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptySalı Ara. 25, 2012 5:11 pm tarafından H@G

» Hülya Polat - Haye Haye (2012)
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPaz Ekim 28, 2012 1:01 am tarafından H@G

» Burak Kırmızıtuna - Experience (2012)
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPaz Ekim 28, 2012 12:59 am tarafından H@G

» Said Sefa - Aşksız Kalmış Şiirler (2012)
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPaz Ekim 28, 2012 12:57 am tarafından H@G

»  Uğur Karataş - Aşkı Militan & Haberin Var Mı (2012)
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPaz Ekim 28, 2012 12:54 am tarafından H@G

» Ünzile - Yaz Ayları Kış Ayları (2012) Full Albüm İndir
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPaz Ekim 28, 2012 12:50 am tarafından H@G

» 2012 Hüseyin Altın - Bizim Şarkımız Yalnız Adam Full Albüm indir
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPaz Ekim 28, 2012 12:46 am tarafından H@G

» Orhan Gencebay - Orhan Gencebay ile Bir Ömür (2012) Full Albüm indi
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPaz Ekim 28, 2012 12:43 am tarafından H@G

» Nurettin Özcan - Senden Güzeli Yok & İstanbul (2012) Full Albüm indir
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPaz Ekim 28, 2012 12:39 am tarafından H@G

» FERDİ TAYFUR-FULL ALBÜMLERİ-PARTİ 5
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPerş. Ekim 04, 2012 9:15 pm tarafından omercavus

» HADİSE-FAST LİFE-2009
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPtsi Eyl. 24, 2012 1:25 pm tarafından iranec

» MAHZUNİ ŞERİF-FULL ALBÜMLER-BÖLÜM 3
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptySalı Ağus. 28, 2012 10:57 am tarafından dnzl

» MEHMET ÖZCAN-6 FULL ALBÜM
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPtsi Haz. 04, 2012 11:03 pm tarafından roru

» SAM2 FULL İNDİR
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptySalı Mart 27, 2012 8:35 pm tarafından chrimina

» DEMET AKALIN-FULL ALBÜMLERİ
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPaz Ekim 02, 2011 12:32 am tarafından cnk1

» GÜLŞEN ŞENOL-RADYO ELBİSTAN ÖZEL-2009
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyC.tesi Ekim 01, 2011 9:50 pm tarafından esinti68

» SEYFİ DOĞANAY-SEVMEM-2009
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyC.tesi Ekim 01, 2011 8:54 am tarafından amasya

» MAHZUNİ ŞERİF-FULL ALBÜMLER-BÖLÜM 1
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 8:02 pm tarafından xenxen

» KÜRŞAT-2 FULL ALBÜM
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyÇarş. Eyl. 14, 2011 8:11 pm tarafından 55li

» ZEKİ ERDEM-5 FULL ALBÜM
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyC.tesi Eyl. 10, 2011 10:52 pm tarafından tolga-imran

» Sam2 Kullanımı
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyPaz Eyl. 04, 2011 12:31 pm tarafından acupato

» MUSTAFA AÇIKSES-NE ZAMAN ZALİM-2009
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptySalı Ağus. 30, 2011 5:16 am tarafından azaxj_123

» Kamuran Akkor - Arabesk`e Devam (2010)
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptySalı Ağus. 30, 2011 5:02 am tarafından azaxj_123

» FERDİ TAYFUR-FULL ALBÜMLERİ-PARTİ 2
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyCuma Ağus. 19, 2011 3:31 pm tarafından gonzales07

» FERDİ TAYFUR-FULL ALBÜMLERİ-PARTİ 3
Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyCuma Ağus. 19, 2011 3:31 pm tarafından gonzales07

ELBİSTAN HABER

Anahtar-kelime
durak ŞENEL Hasan EMİN boru bayram balaman ismail
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde radyoda lider adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın

Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim

YazarMesaj
teyf
YÖNETİCİ ÜYE
YÖNETİCİ ÜYE
teyf

BURCUNUZ : Akrep çin astrolojisi : Manda
Nerden Nerden : Ankara/mamak

MesajKonu: Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim   Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyCuma Ağus. 21, 2009 12:48 pm

Seni gördüm,
toy bir çocuktu yüreğim
henüz yağmur yağmamış buluttum...
Hiç kimseyi senin kadar sevmedim...
Tutsaktım,
Yok pahasına bir gemiye satıldım
sonra gözlerimi sattım,

Yalnızlığıma
nice zaman
silah çektim, süngü tuttum...
Dağların zirvesinde destan,
çöllerin ortasında ağıttım...

Yakacak diye gözlerin, kalbimi
ellerinin nârına
kendim attım.
Senden duydum en güzelini sözlerin
en tatlı yudumları
senden yuttum

Sevdan için
her gül mevsiminde
arzu arzu,
umut umuttum....
Gördüğüm her renkte rengini gördüm
Duyduğum her seste adına
türküler tuttum...
Hiç kimseyi senin kadar sevmedim....

Akrep düştü gecelerime
Gelirsin tutkusuyla
yıldızlarını göğün
birer birer uyuttum...
Adından başka
isimleri
kelimeleri
harfleri
Adından başka
Bütün bildiklerimi unuttum...

Ben,
hiç kimseyi
senin kadar sevmedim...
teyf
YÖNETİCİ ÜYE
YÖNETİCİ ÜYE
teyf

BURCUNUZ : Akrep çin astrolojisi : Manda
Nerden Nerden : Ankara/mamak

MesajKonu: Emeğe saygı   Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim EmptyCuma Ağus. 28, 2009 11:17 am

tşkler ellerine sağlık emeğe saygı

Not: Bakanlar tsk etmiyor bare ben kendı kendıme tsk edem

Hiç Kimseyi Senin Kadar Sevmedim
1 sayfadaki 1 sayfası